Nemovitosti z Jihomoravského kraje na Reality Brno a jako příklad hospodářsky silného regionu Reality PlzeňPoskytované služby

Profesionální makléři

V naší společnosti pracují vyškolení certifikovaní makléři. Většina z nich si vede vlastní blogy na svých webových stránkách, takže si můžete odbornost makléře prověřit online, kde jsou k dispozici i různé reference od spokojených klientů na makléře a jejich práci.

Právní a notářský servis

Bezpečné uzavření transakce zajišťuje vlastní právní oddělení spolu s externími spolupracujícími právními kancelářemi, notáři a dalšími specialisty.

Hypoteční a pojišťovací služby

Financování zajišťujeme prostřednictvím finančního poradce, který má detailní znalosti hypotéky a stavebního spoření, stejně jako dalších úvěrových možností.

Abychom našim klientům pomohli předejít různým nešťastným událostem nabízíme jako bonus sjednat si pojištění nemovitosti nebo domácnosti v online srovnávačích, které provozujeme na internetu.

 Výkupy nemovitostí

Rovněž zajišťujeme služby výkupy bytů za hotové, nebo výkupy jakýchkoli nemovitostí za hotové v případě, že klient rychle potřebuje peníze.

Řešení exekucí na nemovitosti

V případě, že máte na nemovitosti exekuci, jsme schopni zrealizovat prodej takové nemovitosti, nebo pomoci nemovitost oddlužit, či vykoupit a vyjednat vše potřebné s exekutory a dalšími vymahači.

 

 

Více článků z kategorie Realitní kancelářKontakt: info@realitni-kancelar.info

Hledej:

 

Realitní Kancelář