Nemovitosti z Jihomoravského kraje na Reality Brno a jako příklad hospodářsky silného regionu Reality PlzeňRealitní makléř

Realitní makléř je důvěryhodný profesionál, který pomáhá lidem realizovat jejich přání a požadavky na nemovitosti, které mají v bydlení nebo podnikání. Je třeba se orientovat na realitním trhu vč. finanční a daňové problematiky.

I když nemáte praxi, ale chcete lidem pomáhat a vzdělávat se v tomto oboru, máme připravený perfektní systém školení, který vám pomůže stát se odborníkem na obchod s nemovitostmi.

Naši makléři si navíc musejí vést internetový blog, na náklady firmy, kde mohou prokázat všem zájemcům své znalosti a zkušenosti. Tím ukazují, že jsou schopni garantovat kvalitu své práce, což jim pomáhá získávat nové klienty a reference.

 

V naší společnost pracují pouze kvalitní profesionálové a proto je zaměstnání u nás prestižní a ceněné! Zakládáme si na etice a dobrých mravech, díky čemuž se k nám klienti rádi vracejí a dále nás doporučují!

 

Ohodnocení realitního makléře

Naši makléři jsou díky svým výsledkům velmi dobře odměňováni a většina si splní své potřeby a finanční plány díky práci u nás ve velice přijatelném časovém horizontu. Práce je to však nejen zajímavá, ale i náročná, kdy realitní makléř má často schůzky v čase kdy jejich klienti končí v práci nebo i o víkendech. Odměnou je zejména vyšší počet zrealizovaných obchodů.

 

Pokud jste již zkušený realitní makléř a chcete se posunout dále, osamostatnit se či zviditelnit, náš systém s internetovou podporou každého makléře individuálně vám nabízí výbornou příležitost jak se v obchodě s nemovitostmi odlišit a zviditelnit od jiných realitních makléřů.

 

Výše výdělků je neomezena, nicméně dobří realitní makléři si u nás vydělají 30-50.000 Kč měsíčně, ti nejlepší i více než 100.000 Kč za měsíc.

Více článků z kategorie Realitní kancelářKontakt: info@realitni-kancelar.info

Hledej:

 

Realitní Kancelář