Nemovitosti z Jihomoravského kraje na Reality Brno a jako příklad hospodářsky silného regionu Reality PlzeňBungalov 5+kk Mokrá - Horákov- REZERVOVÁNO (ID Reality: NB9337)

Okres:Brno
Obec:Mokrá Horákov
Lokalita:Mokrá Horákov
Vlastnictví: osobní
Cena: 7 400 000 Kč
Kontakt:Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon:541 240 153, mobil: 736 484 900
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít
 logo

Detailní informace

Elektřina: 220/230
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Plyn: ano

 

Popis: Poslední volný dům. Hledáte dům bezprostředně u lesa? Hledáte bungalov/přízemní dům 4+kk nebo 5+kk? Hledáte poměrně velkou zahradu? Chcete být v Brně za 10 minut a neprojíždět žádnou obcí? Hledáte místo s velmi čistým vzduchem? Nechcete dělat kompromisy a chcete si navrhnout koupelnu, podlahy apod. dle svých představ? Pak jste tu správně a naše nabídka je pro Vás.
Nabízíme Vám ke koupi novostavbu bungalovu atriového typu na jedinečném místě na kraji lesa v obci Mokrá - Horákov. Samotné umístění na domu na pozemku o výměře 800 m2 zajišťuje velký pocit soukromí. Dům je samostatně stojící a je koncipován jako 5+kk (možno variantně 4+kk). Dům je stavěn velmi kvalitně z nadstandardních materiálů. Jedinečnými výhodami domu je možnost upravit si dům dle svých potřeb, přičemž lze uzpůsobovat rovněž půdorys domu. Samozřejmostí jsou mmj. podlahové topení, 2x WC a koupelna, okna s izolačním trojsklem, obložkové zárubně vč. dveří, podlahy ve všech místnostech, koupelna i WC jsou včetně zařizovacích předmětů. Součástí domu je rovněž vyvložkovaný komín – příprava na krb. Uvedená cena je za dokončený dům vč. pozemku a DPH. Cena domu je vč. daně z nabytí. V nabídce jsou poslední domy. Nemovitost doporučuji pro svoji výbornou polohu, klidné místo u lesa a blízkost do Brna. Dostupnost na kraj Brna 10 min., do centra 15-20 min. autem. Obec Mokrá-Horákov má na veškerou občanskou vybavenost: základní devítiletá škola, školka, ZUŠ, lékaři, sportoviště, koupaliště, obchody, restaurace, kavárna, pošta, veterináři, lékárna a další.
18.206.194.210

Vloženo: 01.11.2019

Zadejte emailovou adresu:

ZavřítKontakt: info@realitni-kancelar.info

Hledej:

 

Realitní Kancelář