Nemovitosti z Jihomoravského kraje na Reality Brno a jako příklad hospodářsky silného regionu Reality PlzeňNabídka práce

Jsme českou společností, naší hlavní výhodou je online marketing, kdy každý makléř má svůj vlastní web a společnost sama spravuje stovky webových aplikací.

Díky tomu jsme velmi produktivní a efektivní a naši makléři zrealizují ve srovnání s jinými nadprůměrný počet realitních transakcí. Náš tým je složen z realitních makléřů, finančních poradců, marketingových a internetových specialistů, právníků a asistentek. Díky tomu jsme plně funkční realitní kanceláří, schopnou zabezpečit a zrealizovat i složité realitní transakce.

Realitní makléři spolupracují s firmou na výhodné smluvní bázi, pokud živnostenský list nemáte najdeme řešení, které vám umožní pracovat i bez něj. Makléř má možnost pracovat na pracovní poměr, pokud bude plnit stanovené cíle v oblasti vzdělávání a aktivit.

Máme velmi dobře propracovaný systém hodnocení na čemž stavíme spokojenost kolegů v našem týmu, který je bezkonfliktní a přátelský. Závist ani žárlivost na úspěchy druhých u nás nemá místo, protože úspěšný může být každý pokud je pracovitý, nechá si poradit a učí se z chyb, které neopakuje. U nás máme pozitivní myšlení a to nám pomáhá překonat i občasné neúspěchy.

Životopisy prosím zasílejte na adresu: mikulova@nejlepsibydleni.cz. Bližší nformace na telefonu 736 624 301, ředitel Ing. Vladimír Veselský

Zaměstnání

Hledáme realitní makléře:

Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o důvěryhodná, dynamická a stabilní společnost, která působí na trhu s nemovitostmi již řadu let hledá nové kolegy a kolegyně na pozici realitního makléře, makléřky.

Nevadí, že nemáte případě praxi. Náš propracovaný a unikátní systém zaškolení vám dodá kvalitní průpravu pro profesionální působení v oboru nemovitostí.

Rádi bychom našli kolegy a kolegyně s obchodním duchem, seriozní a důvěryhodné osobnosti se zdravým selským rozumem, kteří rádi a bez problémů komunikují s jinými lidmi.

Pracovní náplní je jen a pouze obchod. Poptávku zajistí naši marketingový specialisté, prvotní kontakt s klienty obstarají asistentky a smluvní oporu budete mít v našem právním oddělení.

Požadavky:

-         SŠ/VŠ

-         Elegantní, udržovaná visáž

-         Zájem pracovat v obchodě a v oblasti nemovitostí

-         Komunikativní, přátelská, vstřícná osobnost

 

Nabízíme:

-         individuální, odborný kurz realitního makléře na naše náklady

-         motivační ohodnocení

-         přátelský a stabilní tým

-         profesionální zázemí a kancelář

-         nástup dle dohody

Více článků z kategorie Realitní kancelářKontakt: info@realitni-kancelar.info

Hledej:

 

Realitní Kancelář