Nemovitosti z Jihomoravského kraje na Reality Brno a jako příklad hospodářsky silného regionu Reality PlzeňJedinečný systém prodeje a pronájmu

Naše realitní společnost Nejlepší bydlení proto vytvořila bezkonkurenční a unikátní internetový obchodní systém, který zvýší a maximalizuje vaše šance při prodeji a pronájmu nemovitosti.

Inzertní a marketingový systém, který se skládá z více než stovky internetových serverů zaměřených na nejčastěji hledaná klíčová slova, které hledají návštěvníci internetu v lokálním prostředí. Proto nám dovoluje nabízet úspěšně více nemovitostí s méně lidmi a s menšími náklady než konkurence. Dokážeme proto prodat nebo pronajmout vaši nemovitost rychleji a nebo výhodněji než ostatní.

Vyhledávače naše stránky díky vhodně zvoleným optimalizačním procesům hodnotí a umísťují vysoko ve vyhledávání na předních místech, což zajišťuje vysokou návštěvnost lidí hledajících nemovitosti a vám maximální zviditelnění, bez nadměrných nákladů, které mohou být uplatněny lépe, např. na právní záležitosti nebo do dodatečné inzerce, např. cedule a plachty v okolí nemovitosti. Což je z hlediska obchodu třetí nejdůležitější prodejní nástroj.. po internetu a databázi klientů.

Vysoká efektivita prodeje a pronájmu

V současné době máme v nabídce přes tisíc nemovitostí k prodeji a pronájmu.

I když nemáme mnoho a mnoho pracovníků a kanceláří, náš systém prodeje nám dovoluje nabízet přes tisíc nemovitostí k prodeji a pronájmu na což jiné kanceláře potřebují 10x!!! více makléřů. Jeden náš pracovník tak zvládne vyřídit více obchodů a díky neustálé praxi a řešení problémů a situací je pravým odborníkem v lokálním prostředí

Systém generování poptávek

Náš internetový systém generuje každodenně přísun nových poptávek od hledajících klientů, kteří dosud hledají nemovitost a nenalezli tu pravou… (poptávající vyplňují formuláře na internetu s telefonem a emailem). Nabídněte jim i tu vaši. Prodáte rychle a výhodně!

Další klienti nevyplňují dotazník a rovnou volají našim asistentkám, které si jejich požadavky zapisují do našeho obchodního systému. Využijte těchto stovek poptávek v naší databázi a nabídněte jim svou nemovitost přímo a bez okolků.

Databáze

Díky neustálému a každodennímu přísunu nových poptávek, máme jednu z největších poptávkových databází na lokální úrovni.

Unikátní software

Každý váš požadavek, každá vaše nabídka je zaznamenána. Náš jedinečný, na míru naprogramovaný systém neustále páruje příchozí nabídky s poptávkami našich klientů. Proto uzavřeme mnoho obchodů ještě předtím než nabídku zveřejníme. V případě neúspěchu při párování je vaše nabídka nemovitosti umístěna na nejnavštěvovanější realitní servery, tak, abychom ji co nejdříve zobchodovali za nejvyšší možnou cenu.

Důvěra vás našich klientů zavazuje.

Tvrdě pracujeme na tom, abychom vám pomohli splnit vaše plány a cíle.

Váš tým odborníků a profesionálů v realitách.

P.S. články našich odborníků na odborné situace v realitách si můžete přečíst např. na www.reality.name, www.reality-brno.com, nebo www.chaty-a-chalupy.eu

NBRS, s.r.o – Nejlepší bydlení realitní společnost.

Více článků z kategorie Realitní kancelářKontakt: info@realitni-kancelar.info

Hledej:

 

Realitní Kancelář